Про нас

   ТОВ "TMT Юкрейн" - оптова медична компанія, яка працює на ринку України з 2018 року, здійснюючи імпорт і продаж виробів медичного призначення та медичної техніки, є офіційним представником на Україні заводів виробників таких брендів як: ТМ "EGEMEN" (Туреччина), ТМ TM "STERIPACK" (Туреччина), TM "NIMO", "NIMOMED" (Туреччина).

   Нашими клієнтами є регіональні торгуючі організації, медичні центри і клініки, салони краси, аптечні мережі, а також державні медичні установи, для яких у нас створено окремий тендерний відділ, а також будь-які організації, яким цікавий асортимент запропонованої нами продукції.

Вся продукція, якою ми займаємося - є сучасним витратним медичним матеріалом, необхідним в будь-якому медичному закладі, сертифікована на Україні і відповідає вимогам Технічного регламенту.

   ТОВ «ТМТ ЮКРЕЙН» сучасна компанія, яка стежить за інноваціями напрямку, розширює асортимент товарів, що поставляються в залежності від потреби ринку, приймає щорічну участь в профільних виставках і конференціях.

   Наша основна місія - комплексне забезпечення якісним медичним одноразовим витратним матеріалом, медичними приладами.